Warning: ini_set() has been disabled for security reasons in /var/hosting/okna-dvere-kosice.sk/www/index.php on line 3
Bezpečnostné dvere - Šamont Košice

Bezpečnostné dvere

Bezpečnostné dvere z našej ponuky spĺňajú vysoký štandard zabezpečenia svojím konštrukčným vyhotovením a kompletným doplnením kvalitných bezpečnostných vložiek od svetových výrobcov Guard, Mul-t-lock, EVVA a mnohých iných.

Hlavnou výhodou bezpečnostných dverí je široká variácia modelov a taktiež masívne prevedenie oceľovej konštrukcie a dreveného prevedenia exteriéru dverného krídla.

Bezpečnostné dvere sa predávajú ako komplet a to vrátane bezpečnostnej zárubne, prahu dverí, tesnenia, samotných bezpečnostných dverí, bezpečnostného multisystému uzamykania v základe 9 bodoch zabezpečenia, kovania, zámku s piatimi kľúčmi a priezoru.

Vchodové bezpečnostné oceľové dvere majú veľmi dobré tepelné a zvukové izolačné vlastnosti. Na výber je veľké množstvo modelov v rôznych vzorov, rozmeroch dverí a povrchových farebných úpravách. Povrchové prevedenie zárubní a dverí modelov do exteriéru zabezpečuje vysoký stupeň odolnosti voči všetkým vonkajším vplyvom.


Sofia

Sofia

Akciová cena600 € s DPH (18075.6 Skk)

Popiskrídlo bezpečnostných dverí Sofia je zhotovené z kvalitnej oceľovej platne hrúbky 0,8 mm...

Zistiť viacZobraziť detailné informácie o produkte

Break line

Ostatné produkty

Ostatné produkty
Break line Bezpečnostné dvere Vonkajšie bezp. dvere Zosilnené bezp. krídla Plastové okná Cenník okien Profily okien Montáž okien Montáž dverí Voda, kúrenie, plyn Zámočnícke práce

Rýchly kontakt

Rýchly kontakt
Break line

0915 863 774

info@okna-dvere-kosice.sk

www.okna-dvere-kosice.sk


Mapa